0 razy skomentowano

Polski skład Open’era

Dodany przez | 07/04/2017
 

Zakończył się tydzień polskich ogłoszeń.

Ubiegłe pięć dni organizatorzy Open’era poświęcili wyłącznie na polskie ogłoszenia. Z pozoru najmniej ciekawa partia nazwisk pełna była jednak zaskoczeń, a niektórzy artyści śmiało będą mogli konkurować o uwagę uczestników z zagranicznymi gwiazdami. Oto pełny plon polskiego tygodnia:

Grammatik / Ralph Kamiński / Du:it / Wacław Zimpel/Kuba Ziołek / Bitamina / Buslav / Hańba! / Hades / Daria Zawiałow / Brodka

Największym zaskoczeniem jest z pewnością powrót Grammatik. Jedna z najsłynniejszych polskich grup hip-hopowych, w której skład wchodzą Eldo, Jotuze i Noon, wróci po dziesięciu latach na scenę. Autorzy nieśmiertelnego klasyka Światła miasta ponownie staną się głosem młodego pokolenia i to na jednym z największych polskich festiwali. Warty uwagi jest również improwizacyjny duet Zimpel/Ziołek, który gościł na zeszłorocznym OFFie. Wybitny polski klarnecista i znak rozpoznawczy rodzimego niezalu świetnie odnajdują się wspólnie na scenie. Poza tym artyści, którzy swoje sukcesy święcą w ostatnim czasie: Du:itRalph Kamiński, Daria Zawiałow, Buslav czy Bitamina są na fali wznoszącej. Podobnie jak Hańba!, która śmiało występuje również w line-upach zagranicznych imprez.

Open’er Festival odbędzie się w dniach 28 czerwca – 1 lipca na terenie lotniska Kosakowo. Bilety są dostępne w sprzedaży tutaj.

Open’er Festival (fot. materiały prasowe)