Patronat
0 razy skomentowano

Sylwetka | Felix The Baker

Dodany przez | 28/09/2015
Informacje
 
 

Felix The Baker to Kuba Rystwej bez wytchnienia, grający skoczne hi-haty z rozwianą grzywką przemykający pomiędzy tomami by zakończyć takt mocarnym werblem. Felix to Bart Czubala rwący struny na lewo i prawo w poszukiwaniu muzycznego spełnienia, wieczny łowca idealnej partii, nieułożony, nigdy niespełniony, zawsze chcący więcej. Felix to Danio Mroczek władający silną ręką w królestwie niskich częstotliwości, ostoja wśród burzy, zawsze w punkt, solidny niczym skała. Felix to Kuba Zimny z mikrofonem w dłoni, czasem chrypą w głosie, zawsze pieśnią na ustach.

Felix to ta właśnie czwórka, szukająca na pograniczu indie i alternatywy miejsca dla siebie. Są dumnymi poznaniakami (po części przyszywanymi), czasem noszą wąsy, czasem skąpią na piwie, jeżdżą bimbą i mówią do siebie per TEJ, muzycznie jednak starają się być światowi.

Od wydania pierwszej EP Weirdos Dancing Club minęło już pół roku. Przez ten czas ani na moment członkom zespołu Felix The Baker nie przeszło przez myśl by redukować biegi. Zagrali kilkanaście mniejszych i większych koncertów, dzieląc scenę z I Am Giant czy Paulą i Karolem. A to dopiero początek!