Patronat
Promujemy
0 razy skomentowano

SU Poleca: Sziget Festival 2017 po raz drugi

Dodany przez | 28/01/2017
Informacje
 
 

Tym razem osiemnastu wykonawców. 

Do Budapesztu ciągnie wszystkich fanów wolności i muzyki, a organizatorzy co roku dbają, aby poziom artystów był jak najwyższy, a ich ilość zwalała z kolan. I tak kolejne ogłoszenie przynosi osiemnaście nowych nazwisk, które samodzielnie mogłyby wypełnić line-up pojedynczego festiwalu. Oto one:

Kasabian / Flume / Interpol / Billy Talent / Jamie Cullum / Charli XCX / The Kills / Clean Bandit / Metronomy / The Pretty Reckless / Danny Brown / Crystal Fighters / Fritz Kalkbrenner / Cashmere Cat / Jagwar Ma / Leningrad / Sunnery James & Ryan Marciano / Maurice West

Imponujący komplet otwierają Kasabian, których nowy album niemal na pewno ukaże się w tym roku. Za to Interpol będzie w Europie koncertował ze swoją debiutancką płytą Turn on the Bright Lights, która obchodzi piętnastolecie. Oczekiwany w Polsce jest przyjazd Danny’ego Browna, jednak jeśli nie zostanie on zapowiedziany na żadnym z rodzimych festiwali, Sziget będzie jedną z najlepszych okazji, aby go zobaczyć.

Więcej informacji o Sziget Festival można zdobyć na jego oficjalnej stronie, Tam też możliwy jest zakup biletów. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 9-16 sierpnia i będzie jubileuszowa – impreza odbędzie się po raz dwudziesty piąty. A tak prezentował się pierwszy pakiet ogłoszeń.

Sziget Festival 2017 (fot. materiały prasowe)