Patronat
Promujemy
0 razy skomentowano

SU Poleca: Showcase attention please na Spring Break

Dodany przez | 02/02/2017
Informacje
 
 

W ramach festiwalu odbędzie się showcase agencji.

Agencja attention please może się pochwalić kilkoma zdobywającymi coraz większą popularność zespołami i artystami. Spore zamieszanie zrobił chociażby duet Zimowa, z wydaną w maju 2015 płytą Cover the Fall, czy The Freuders albumem 7/7. Muzyka wychodząca spod skrzydeł attention please jest różnorodna, od soczystego rocka, po zahaczającą o eksperymenty elektronikę. Dlatego też nadchodzący showcase podczas Enea Spring Break 2017 zapowiada się wyjątkowo udanie.

W Starym Kinie zaprezentują się: Not Pretty Enough, Gypsy and the Acid Queen i Runforrest. Ci pierwsi nie mówią o sobie zbyt wiele, ale mają na swoim koncie dwa utwory, które same najlepiej o nich świadczą. Leniwa elektronika z pogranicza indie popu i trip-hopu ujmuje wyważonym tempem i wprowadza w odrealniony świat pełen rozwijających się dźwięków.

Gypsy and the Acid Queen to projekt jednego muzyka – Kuby Jaworskiego. Za pomocą looperów, gitary, elektroniki i wokalu próbuje on opowiadać historie, które nieraz zaskakują psychodelicznym klimatem. Runforrest wykorzystuje w swojej twórczości bardziej konwencjonalne metody, gdyż do wyśpiewywania swoich historii potrzebuje jedynie akustycznej gitary i wokalu. Nie ujmuje to jednak utworom autentyczności, obecnej w piosenkach mimo młodego wieku autora.

Spring Break odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w różnych miejscach Poznania. Oprócz koncertów odbędą się również warsztaty i panele dyskusyjne, które będą zapewne ogłoszone bliżej daty rozpoczęcia festiwalu. Karnety w cenie 89 PLN / 100 PLN są dostępne m. in. tutaj.

Enea Spring Break 2017 (fot. materiały prasowe)