Patronat
Promujemy
0 razy skomentowano

SU Poleca: OFF Festival zdradza kolejne szczegóły

Dodany przez | 06/02/2017
Informacje
 
 

Artur Rojek zaprezentował nowych artystów.

Jak zwykle właśnie w poniedziałkowej audycji Aksamit Anny Gacek Artur Rojek, tym razem obecny na żywo w radiu, zdradził nowe informacje o programie tegorocznego OFF Festivalu. Dzisiaj ogłoszenia wyłącznie kobiece, które przedstawiają się następująco:

Carla Bozulich / Anna von Hausswolff / Jessy Lanza / Moor Mother / SIKSA

Anna von Hausswolff wystąpiła już w Polsce w ramach Halfway Festival w 2013 roku. Od tego czasu wydała dobrze przyjęty album The Miraculous, oscylujący w klimatach eksperymentalnej, dronowej elektroniki i rocka. Jessy Lanza w ubiegłym roku podzieliła się płytą Oh No, eksplorującą uk bass i synthpop. Występ Kanadyjki może nieść ze sobą ogrom energii. Moor Mother i Carla Bozulich to eksperymentalne artystki z dwóch różnych światów – hip hopowego i songwriterskiego. Natomiast SIKSA to polski projekt wokalistki i basisty, który stawia na liryczno-basowe połączenie wzmacniane przez charyzmę artystki.

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się dwudziestego siódmego lutego. Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Karnety w cenie 270 zł dostępne są tutaj.

OFF Festival (fot. materiały prasowe)