Patronat
Promujemy
0 razy skomentowano

SU Poleca: Nowe ogłoszenia OFF Festival

Dodany przez | 27/02/2017
Informacje
 
 

Poniedziałkowy wieczór po raz kolejny przynosi dobre nowiny.

Dzięki cyklicznym udziałom Artura Rojka w audycji Aksamit, poniedziałkowe wieczory nie należą do smutnych. Dyrektor artystyczny OFF Festival zdradził dzisiaj kolejne gwiazdy nadchodzącej edycji imprezy, w tym kolejnego headlinera, czym zdecydowanie poprawił humor wszystkim miłośnikom dobrej muzyki. Nowościami w programie imprezy są:

Kwadrofonik & Artur Rojek / Group AHelado Negro / Talib Kweli / PJ Harvey 

PJ Harvey wystąpi w sobotę i jest drugim, po The Swans, headlinerem katowickiego festiwalu. Wraca do Polski po zeszłorocznych koncertach na Torwarze i Open’erze. Helado Negro, dobry przyjaciel Sufjana Stevensa, przyjedzie promować swój album Private Energy. Jego synthpopowe kompozycje mają korzenie w latynoskim pochodzeniu artysty, który jest synem imigrantów z Ekwadoru. Talib Kweli stanowi gratkę dla miłośników hip-hopu, gdyż raper jest jednym ze współpracowników takich gwiazd jak Mos Def, Kanye West czy The Roots. W Katowicach wystąpi ze swoim zespołem. Group A to duet egzotyczny, prosto z Japonii, mimo że rezydujący obecnie w Berlinie.

Ciekawie zapowiada się również koncert Artura Rojka i Kwadrofonik. Przedstawią oni muzykę do filmu Davida Lyncha Symfonia przemysłowa nr 1 – partie Julee Cruise zaśpiewa właśnie Artur Rojek. Będzie to ciekawe doświadczenie dźwiękowo-wizualne, które będzie można obejrzeć w namiocie Trójki.

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się trzynastego marca. Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Karnety w cenie 270 zł dostępne są tutaj. Wśród dotychczas ogłoszonych artystów są m. in. Swans, Jessy Lanza, Shellac czy SIKSA.

OFF Festival (fot. materiały prasowe)