Patronat
Promujemy
0 razy skomentowano

SU Poleca: Mocny rzut OFF Festival

Dodany przez | 05/04/2017
Informacje
 
 

Ogłoszenie wszystkich headlinerów to nie koniec atrakcji od Artura Rojka.

W poprzedni poniedziałek dyrektor artystyczny OFF Festivalu zdradził kolejnych artystów nadchodzącej wielkimi krokami edycji. Nie obyło się bez pozytywnych zaskoczeń i niespodziewanych powrotów. Tak przedstawia się pełna lista nowych wykonawców:

Arab Strap / Thee Oh Sees / Sheer Mag / Conor Oberst / Anna Meredith / LVL UP 

Poza tym oficjalnie został też potwierdzony zespół Ulrika Spacek, o którym pisaliśmy już wcześniej. Nieoficjalnie wiadomo również o obecności Kornela Kovacsa, który również zapowiedział się sam. Co do ogłoszeń Artura Rojka, to bardzo cieszy Arab Strap – slowcorowy szkocki zespół, który reaktywował się nie tak dawno temu, bo w ubiegłym roku. Grupa ma na swoim koncie album Philophobia, który w pewnych kręgach stał się już kultowy. Ponownie wystąpią natomiast w Katowicach Thee Oh Sees, w odmiennym składzie, ale z równie silną koncertową energią. Wniosą ją również garażowi Sheer Mag i indie rockowi LVL UP. Trochę inne, bo elektroniczne i progresywne rejony, reprezentować będzie Anna Meredith, a Conor Oberst zadba o folkowy pierwiastek imprezy.

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się jeszcze w kwietniu. Festiwal odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Karnety w cenie 270 zł dostępne są tutaj. Wśród dotychczas ogłoszonych artystów są m. in. Swans, Jessy Lanza, Shellac, Preoccupations czy Feist.

OFF Festival (fot. materiały prasowe)