Patronat
Promujemy
0 razy skomentowano

SU Poleca: Kayax Showcase na Spring Break

Dodany przez | 17/02/2017
Informacje
 
 

Czterech artystów na specjalnym wydarzeniu jednej z największych polskich wytwórni.

Swój specjalny pokaz ogłosił już label attention please, w jego ślady idzie też Kayax. Wytwórnia m. in. Artura Rojka, Hey, Krzysztofa Zalewskiego czy Smolika pokaże światu swoją świeżą krew. W klubie Scena na Piętrze 21 kwietnia wystąpią:

Swiernalis / Bownik / Romantic Fellas / Mery Spolsky

Są to więc artyści, którzy swój pierwszy, udany album pod skrzydłami Kayaxu już wydali (Swiernalis, Bownik), jak też i ci, którzy prawdopodobnie w najbliższej przyszłości to zrobią. Romantic Fellas i Mery Spolsky zdobyli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w Festiwalu Młodych Talentów, co bardzo często skutkuje dłuższą współpracą z wytwórnią (a pierwsze miejsce zapewnia wydanie w niej singla). Showcase będzie więc świetną szansą do zapoznania się z teraźniejszą kondycją polskich młodych artystów,

Spring Break odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w różnych miejscach Poznania. Oprócz koncertów odbędą się również warsztaty i panele dyskusyjne, które będą zapewne ogłoszone bliżej daty rozpoczęcia festiwalu. Karnety w cenie 89 PLN / 100 PLN są dostępne m. in. tutaj.

Enea Spring Break (fot. materiały prasowe)