Patronat
Promujemy
0 razy skomentowano

SU Poleca: Jeszcze jedno ogłoszenie Colours of Ostrava

Dodany przez | 05/02/2017
Informacje
 
 

Czeska impreza po raz kolejny.

W ostatnim czasie sporo piszemy o Colours of Ostrava, bo organizatorzy wybrali sobie bardzo nietypowy sposób ogłoszeń. Często, ale po jednym artyście. Stąd niedawne informacje o LP i Booka Shade, jak też i poprzednie, m. in. o Jamiroquai. Teraz przychodzi kolejna.

Do składu Colours of Ostrava dołącza więc kolejny zespół – UNKLE. James Lavelle, założyciel grupy, wystąpił co prawda podczas ubiegłorocznej edycji, ale tylko w ramach projektu UNKLE Sounds, czyli autorskiego DJ setu. Teraz powróci na koncert na żywo z całym zespołem. I to najprawdopodobniej z nowym materiałem, bo działająca od  23 lat grupa w ubiegłym roku zaprezentowała utwór Cowboys or Indians, a niedawno opublikowała też wynik współpracy z Keatonem Hensonem w postaci singla Sick Lullbaby. Z pewnością jest to zapowiedź czegoś większego, a koncert w Ostrawie może okazać się przystankiem na trasie promującej nowy album.

Festiwal Colours of Ostrava odbędzie się w dniach 19-22 lipca na terenie huty Vitkovice w Ostrawie. Informacja o biletach jest dostępna tutaj.

Colours of Ostrava 2017 (fot. materiały prasowe)