Patronat
Promujemy
0 razy skomentowano

SU Poleca: Co Jest Grane 24 Festival

Dodany przez | 30/05/2017
Informacje
 
 

Coroczna impreza organizowana przez Co Jest Grane 24 ma już pełny program.

Festiwal odbędzie się na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w dniach 10-11 czerwca. W weekend na dziedzińcu zamku zagrają polscy artyści, z którymi będzie można się również po koncertach spotkać. Ich pełna lista przedstawia się następująco:

Voo Voo / Maria Peszek / Łona i Webber / Fisz Emade Tworzywo / Daria Zawiałow / Rebeka / Ten Typ Mes / Smolik/Kev Fox / Mary Komasa / Domowe Melodie / Julia Marcell / Dr Misio / Łąki Łan / Natalia Przybysz / Sorry Boys / Pablopavo

Obecność na festiwalu będzie więc szansą, aby zorientować się w obecnej kondycji polskiej sceny muzycznej – pojawią się tam bowiem zarówno debiutanci (Daria Zawiałow), jak i doświadczeni artyści (Voo Voo, Pablopavo czy Ten Typ Mes). Poza tym nie zabraknie innych atrakcji, food trucków i okazji do wypoczynku.

W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe w cenie 49 zł oraz karnety dwudniowe w cenie 79 zł. Można je zakupić tutaj. Dzieci w wieku poniżej 12, jak i osoby starsze, powyżej 65 lat, wchodzą na festiwal za darmo.

Co Jest Grane 24 Festival 2017 (fot. materiały prasowe)