0 razy skomentowano

Nowy singiel Ushera – Good Kisser

Dodany przez | 29/05/2014
 

Kiedy 20 lat temu Usher rozpoczynał karierę, nie spodziewał się, że przez wielu zostanie uznany księciem R&B. Tancerz, aktor, ale przede wszystkim wokalista jest najlepiej sprzedającym się artystą R&B w historii (ponad 50 mln sprzedanych płyt).

Teraz  powraca  z nową płytą, która ma pojawić się w tym roku nakładem wytwórni RCA Records. Krążek zapowiada singiel „Good Kisser”. Utwór to zręczne połączenie retro funku i współczesnego popu. Jest efektem współpracy Ushera z  najpopularniejszymi  producentami i autorami gatunku, w tym m.in. Andrew „Pop”  Wansel (Alicia Keys, Nicki Minaj, Dizzee Rascal, Kanye West), Ronald “Flip” Colson, Jameel Roberts, Terry “Tru” Sneed, Warren “Oak” Felder, a z jego produkcję odpowiadają: Pop, Flip, JProof, Terry “Tru” Sneed, Natural and Oak.

„Good Kisser” jest już dostępny w sprzedaży cyfrowej i można go pobrać np. tutaj.

W teledysku, który wyreżyserował Christopher Sims („Say Something” –  A Great Big World i Christiny Aguilery,  „Sorry” -Ciara), Usher zachwyca swoimi umiejętnościami tanecznymi i urzeka słodkim jak miód głosem. Teledysk  można zobaczyć TUTAJ.