0 razy skomentowano

Morrissey zapowiada nowy album

Dodany przez | 17/05/2014
 

Morrissey wyda w tym roku dziesiąty solowy album. Jednocześnie muzyk zaprzeczył pogłoskom, jakoby posiadał konto na Twitterze.

Konto @itsmorrissey powstało w 2009 roku, ale swój pierwszy tweet zamieściło dopiero w zeszłym tygodniu:

 

 

 

Wpis ten poprzedził kolejne, promujące nowy solowy materiał byłego frontmana The Smiths. Wiadomość wzbudziła żywe zainteresowanie mediów i fanów artysty. Pomimo wyraźnego oznaczenia autentyczności konta, nie wiemy jednak, kto jest autorem postów. Anglik stanowczo zaprzeczył pogłoskom w oficjalnej wiadomości na stronie fanklubu True To You:

Chciałbym zaznaczyć, że nie posiadam konta na Twitterze ani Facebooku. Słyszałem, że ktoś otworzył w moim imieniu konto na Twitterze pod nazwą To Morrissey… ale to NIE jest Morrissey. Nie wiem, kto to uczynił, ale miejcie świadomość, że to podróbka. O ile w ogóle was to obchodzi. Wasz nietweetujący Morrissey.”

Nowa płyta Brytyjczyka World Peace Is None of Your Business ukaże się 14 lipca . Album zawiera 12 piosenek, promuje go singiel pod tym samym tytułem. Możecie go posłuchać poniżej. Powstało też specjalne wideo do odmiennej wersji tej piosenki (tzw. spoken-word) – w klipie pojawia się Nancy Sinatra, a dostępny jest on w serwisie iTunes.