0 razy skomentowano

Macy Gray: nowy album już dostępny!

Dodany przez | 11/10/2014
 

Fani charyzmatycznej Macy Gray mogą się już cieszyć jej najnowszym albumem The Way. Płytę promuje teledysk nakręcony do utworu Hands.

The Way to ósmy studyjny album Macy Gray. Materiał na nową płytę został napisany i nagrany podczas trasy koncertowej z okazji 14-tej rocznicy wydania debiutanckiego krążka artystki. „Chciałam stworzyć płytę, która odzwierciedla to, kim się stałam jako kobieta, matka i artystka” – mówi Macy Gray – „Ten album jest dla mnie bardzo osobisty. Chcę, żeby moi fani rozumieli w jakim momencie w życiu jestem i poczuli moją muzykę”.

Macy Gray, zdobywczyni wielu nagród, kompozytorka, aktorka i matka trójki dzieci, od czasu swojej debiutanckiej płyty On How Life Is, wydanej w 2000 roku, podchodzi przewrotnie do oczekiwań fanów oraz rynku muzycznego. Jej kariera, na którą składają się nagrody Grammy, Billboard, MTV i BRIT, a także sprzedaż płyt w ponad 25 milionowym nakładzie na całym świecie i oryginalność, pozwoliły jej na stworzenie własnej drogi do sukcesu oraz do zdobycia fanów i krytyków na całym świecie. Jej muzyka przenika style, od eksperymentalnego soulu do alternatywnego rocka, retro-disco i hip hopu.

Macy Gray (fot. tahoeonstage.com)