Cykle
0 razy skomentowano

Witajcie na SoundUniverse V2!

Dodany przez | 03/10/2014
Informacje
 
 

Przez ostatnie parę tygodni pracowaliśmy nad nową wersją naszego portalu, a teraz z ogromną radością oddajemy w Wasze ręce efekty naszych starań!

Co dokładnie dla Was przygotowaliśmy? Jakie zmiany stały się faktem? Poniżej zebraliśmy dla Was właśnie te informacje!

Przejrzyściej i nowocześniej

Jak łatwo zauważyć, poddaliśmy kompletnej przeróbce cały design strony. Od teraz przeglądanie wszelkiej treści stanie się o wiele bardziej intuicyjne i szybsze! Na samej górze witryny odnajdziecie menu, w którym wyselekcjonowaliśmy dla Was kluczowe działy i ich zawartość. Dzięki temu w chwilę odnajdziecie swoje ulubione teksty, które mieliście u nas okazję czytać już w przeszłości, jak i będziecie mogli śledzić publikację kolejnych! Co więcej, każda sekcja menu została wyodrębniona innym kolorem, dzięki czemu poszczególne działy staną się dla Was jeszcze bardziej zapamietywalne!

Co oferuje jeszcze strona główna? Waszej uwadze nie umkną najważniejsze ogłoszenia dotyczące SU, które będziemy prezentować Wam w widoku dużych kafelek. Zadbaliśmy również o to, aby newsy docierały do Was jak najszybciej się da, stąd do Waszej dyspozycji oddajemy osobną przestrzeń, w której odnajdziecie najnowsze z nich, jak i pasek Ważne Info!, który będzie sygnalizował kluczową wiadomość ostatnich minut i godzin. A co jeśli chcielibyście w tym miejscu zobaczyć informacje najczęściej wyświetlane lub komentowane przez innych czytelników? Wystarczy najechać kursorem na górny pasek obszaru i po prawej stronie odnajdziecie ikonki, dzięki którym posegregujecie teksty według własnych preferencji!

A gdybyście chcieli dowiedzieć się, co najchętniej czytali inni – bez klikania gdziekolwiek wystarczy rzucić okiem na płynący pasek Top 10! Czy to nie proste?

Środkową i dolną sekcję strony poświęcamy zaś recenzjom oraz wywiadom, które będą wyświetlać się Wam w specjalnie przygotowanych przewijających się ramkach. Znaleźliśmy też miejsce na podzielenie się z Wami linkami do naszych kont społecznościowych i miejscem na zapisanie się do naszego newslettera! A jeśli chcielibyście odnaleźć konkretną treść związaną z Waszym ulubionym artystą, zespołem czy autorem tekstów – możecie poza wpisaniem pożądanego hasła w okienku szukania u góry, przejrzeć chmury najpopularniejszych kategorii i tagów!

Na każdej ze stron odnajdziecie też boczne prawe menu, w którym wybraliśmy dla Was najciekawsze informacje dopasowane konkretnie do miejsca, w którym obecnie przebywacie!

Jeszcze więcej autorów, jeszcze więcej tekstów!

Zmiany graficzne to nie wszystko, na co zwróciliśmy uwagę. Kluczowym elementem przygotowań było wykreowanie dla Was jak najatrakcyjniejszej gamy artykułów do przeczytania. Stąd też na łamach SoundUniverse odnajdziecie absolutnie nowe cykle i rubryki felietonów, tworzone zarówno przez członków naszej redakcji, jak i zaprzyjaźnionych twórców polskich projektów muzycznych, którzy gościnnie dołączają do naszego medium!

Dalej będziemy stawiać na dużą ilość znakomitych recenzji, stąd też w osobnym dziale odnajdziecie interesujące Was tytuły wedle listy gatunków muzycznych. Same recenzje poddaliśmy ogromnej rewolucji, dzięki czemu poza samym tekstem naszych redaktorów odnajdziecie w wybranym artykule kompleksowe informacje na temat twórców i prodrucentów krążka, daty jej wydania, tracklisty. Co ogromnie ważne, od teraz Wy również będziecie mogli oceniać płyty! Wasze oceny będą wyświetlane obok tych wystawionych przez autora, a sam system ich wystawiania uległ znacznemu poszerzeniu, dzięki czemu o wiele bardziej kompleksowo niż kiedyś będziecie mogli ocenić każdy krążek!

Zadbaliśmy ponadto o wywiady, które teraz będziecie mogli czytać wedle podziału na trzy główne kategorie. Nie zapominamy również o patronacie, dzięki czemu poznacie kolejnych młodych i znakomicie zapowiadajacych się artystów oraz zespoły. Ich losy będziecie mogli obserwować teraz znacznie łatwiej i możecie być absolutnie pewni, że nic Wam już nie ukmnie!

A to nie koniec niespodzianek!

Ciągłe aktualizacje działów, atrakcyjne konkursy, jeszcze więcej akcji społecznościowych w Waszym kierunku… to zaledwie ułamek tego, co szykujemy dla Was w najbliższej przyszłości! Zapraszamy Was do jak najczęstszego odwiedzania nas, komentowania naszych tekstów i dzielenia się swoimi uwagami, pomysłami oraz odczuciami. Obserwujcie nas!