Cykle
0 razy skomentowano

#WeWantYou | Rusza ostatni nabór tego roku!

Dodany przez | 03/10/2014
Informacje
 
 

Muzyka jest Twoim życiem? Uwielbiasz o niej opowiadać oraz pisać? Chciał(a)byś podzielić się swoją pasją i zdobyć uwagę tysięcy czytelników? Właśnie Ciebie szukamy!

Jak dotąd przeprowadziliśmy dwie edycje naszych poszukiwań (w czerwcu i w sierpniu) i przyniosły one znakomite efekty których owocami są teksty przyjętych w tym czasie osób. Jednak nie zamykamy się na kolejne grono osób i wiele pozycji czeka na obsadzenie! Jeśli czujesz się więc muzykomaniakiem, to nie pozostaje nam nic innego, jak oddać w Twoje ręce szansę dołączenia do nas!

Od wszystkich chętnych wymagamy dużej dawki pozytywnej energii oraz niegasnącej ochoty do rozwijania samego siebie i poszerzania swojej wiedzy i muzycznego gustu. W zamian oferujemy wierną grupę czytelników, do których przez wiele źródeł dotrą Wasze materiały, oraz szansę na poznanie wielu nowych, wartościowych osób.

Poszukujemy:

– Newsmanów (osób, które na naszej stronie będą informować o najnowszych wydarzeniach w świecie muzyki),

Recenzentów (osób, które uwielbiają zagłębiać się nad muzycznymi wydawnictwami i wyrażać o nich swoje zdanie),

– Twórców sylwetek (osób, które z pasją potrafią podejść do biografii postaci ze świata muzyki i oddać w swoich tekstach najważniejsze fakty na ich temat, czyniąc to w nietuzinkowy i konkretny sposób),

 Opiekunów social kont (osób biegłych w obsłudze kont na takich serwisach społecznościowych, jak: Facebook, Twitter, Last.fm, Instagram, Vimeo, Formspring etc.)

Korektorów (osób perfekcyjnie operujących językiem polskim, którym sporą satysfakcję przynosi obcowanie z tekstami, jak i ich autorami).

Podkreślamy, że mile widziane są osoby z doświadczeniem w danym obrębie zadaniowym, jednak nie jest ono konieczne! Więc jeśli SU ma być Twoim pierwszym krokiem, masz takie same szanse, jak reszta zgłaszających się osób!

Zgłosić możecie się:

– poprzez zakładkę „Kontakt” znajdującą się u góry strony,

– poprzez wysłanie maila na nasz adres: sebastian.mnich@sounduniverse.pl

W temacie wiadomości należy wpisać hasło „#WeWantYou”. W samej treści poza uzasadnieniem, dlaczego to Ty chcesz być częścią redakcji, prosimy o umieszczenie: imienia, nazwiska oraz numeru telefonu lub linka do konta na Facebooku.

Nabór potrwa równo do północy 15 listopada i jest ostatnim przewidywanym w tym roku! Czekamy na Was… #WeWantYou!