Cykle
0 razy skomentowano

Songs Of The Universe Chart | Notowanie #15 (Głosowanie)

Dodany przez | 05/10/2014
 

Rozpoczynamy przyjmowanie Waszych głosów na 15. notowanie listy przebojów SoundUniverse Songs Of The Universe Chart. Głosowanie trwa przez 1 tydzień – do 12 października 2014 r. do godz. 15:00.

W związku z tym, iż przez ostatnie 2 tygodnie przygotowywaliśmy dla Was nową odsłonę naszego serwisu, strona była niedostępna. Wskazana okoliczność zmusiła nas do tego, by zawiesić na ten czas naszą listę. Strona już działa, a my, aby nadrobić stracony czas, postanowiliśmy, że wyjątkowo 2 najbliższe notowania Songs Of The Universe Chart ukazywać się będą tydzień po tygodniu. To oznacza, że głosowanie na 15. notowanie (podobnie jak głosowanie na 16. notowanie) trwać będzie nie 2 tygodnie, jak przewiduje to regulamin, lecz wyjątkowo tylko 1 tydzień.

Tym samym o kształcie 15. notowania Songs Of The Universe Chart decydować możecie:

– od godziny 16:00 w niedzielę 5 października br.

– do godziny 15:00 w niedzielę 12 października br.

W ten sam dzień podamy wyniki Waszego głosowania i wystartujemy z nowym głosowaniem.

Ważność zachowuje jednak zapis regulaminu, zgodnie z którym piosenki z zestawu propozycji do listy, które przez 3 kolejne głosowania nie otrzymają wystarczającej liczby głosów, by dostać się do top 30, żegnają się z zestawem propozycji.

Co więcej, w związku ze skróconym czasem głosowania na SOTUC dajemy Wam możliwość wytypowania większej liczby utworów. W tym głosowaniu możecie zatem oddać głosy na 15 utworów znajdujących się na liście propozycji do listy.

Pełny regulamin głosowania można odnaleźć tutaj. Pod tym adresem umieszczone jest również archiwum notowań listy.

Nowe tytuły w zestawie do głosowania zostały oznaczone jako „nowość”.