Cykle
0 razy skomentowano

!Live! | 04.10.13 (Muse)

Dodany przez | 04/10/2013
Informacje
 
 

Oto pierwszy odcinek nowego cyklu, w którym członkowie SoundUniverse będą polecać Wam zapisy ciekawych i wartych uwagi koncertów!

Muse H.A.A.R.P. Live From Wembley Stadium

(zarejestrowano 17 czerwca 2007 na stadionie Wembley w Anglii)

Poleca: Kamila Gołaska

Jeśli do tej pory nie mieliście bladego pojęcia o tym, na co stać jeden z najlepszych koncertowych zespołów świata, to zapnijcie pasy i przygotujcie się na zderzenie czołowe z dawką czystego geniuszu! Dopracowany do perfekcji spektakl grupy Muse o intrygującym tytule H.A.A.R.P. (inspirowany nazwą amerykańskiego programu wojskowych badań naukowych, z którym wiąże się wiele teorii spiskowych) zapewnia solidną porcję wrażeń. Frontman zespołu, Matt Bellamy, to sceniczna bestia,która hipnotyzuje i omamia charyzmą, głosem i przeszywającym ciało dźwiękiem wirującej gitary. Wprost trudno nadążyć za jego popisami, eksplozja energii na stadionie Wembley wisi w powietrzu.

Genialne ujęcia, gra świateł i niesamowita oprawa wizualna składają się na półtorej godziny muzycznej uczty, podczas której Matt i spółka prezentują cały wachlarz doznań – od ostrych rockowych brzmień po ujmujące ballady. Pozycja obowiązkowa dla cierpiących na spadek formy fanów rockowych dźwięków, gdyż ten koncert z pewnością Was obudzi!

Setlista:

1. Intro
2. Knights of Cydonia
3. Hysteria
4. Supermassive Black Hole
5. Map of the Problematique
6. Butterflies and Hurricanes
7. Hoodoo
8. Apocalypse Please
9. Feeling Good
10. Invincible
11. Starlight
12. Improvisation
13. Time Is Running Out
14. New Born
15. Soldier’s Poem
16. Unintended
17. Blackout
18. Plug In Baby
19. Stockholm Syndrome
20. Take a Bow