0 razy skomentowano

Come Over – nowy teledysk Clean Bandit

Dodany przez | 21/07/2014
 

Brytyjski kwartet Clean Bandit opublikował w sieci wideo do utworu Come Over.

Utwór Come Over pochodzi z debiutanckiego albumu zespołu Clean Bandit zatytułowanego New Eyes, który swoją premierę miał 30 maja tego roku. Come Over jest szóstym singlem grupy promującym to wydawnictwo (po utworach: A+EMozart’s HouseDust ClearsRather Be Extraordinary), ale pierwszym wydanym bezpośrednio po premierze albumu. Podobnie jak we wszystkich wcześniejszych singlach, tak i w Come Over na wokalu pojawia się gość. Tutaj jest nim urodzony na Jamajce przedstawiciel sceny reggae, Jason McDermott, występujący pod pseudonimem Stylo G. Autorami piosenki, obok Stylo G, są dwaj członkowie Clean Bandit: Grace Chatto Jack Patterson. W piosence słychać również głos Grace.

Teledysk do piosenki Clean Bandit nakręcili i wyprodukowali samodzielnie. Sceny kręcono w dwóch miejscach: w marokańskim Marrakeszu i w Svalbard (norweskiej prowincji w Arktyce).

Stacje radiowe w Polsce aktualnie promują poprzedni singiel grupy, utwór Extraordinary (z wokalami Sharny Bass). Tymczasem w Wielkiej Brytanii Come Over do oficjalnej sprzedaży w charakterze singla trafi już niebawem, tj. 3 sierpnia br.

Zapraszamy na polski fanpage zespołu na Facebooku: Clean Bandit Polska.

Please enter the url to a YouTube video.