0 razy skomentowano

Cher Lloyd nareszcie wydaje płytę!

Dodany przez | 05/05/2014
 

Druga, wielokrotnie przekładana (stąd tytuł!) płyta Sorry I’m Late Cher Lloyd, 20-letniej wokalistki znanej z przebojów Swagger Jagger, Want U Back i With Ur Love, nareszcie ujrzy światło dzienne!

Od czasu wydania tamtych przebojów znana z programu The X Factora Brytyjka znacznie dorosła (wyszła też za mąż), ale nie straciła umiejętności nagrywania wpadających w ucho hitów, czego najlepszym dowodem była pierwsza zapowiedź nowego krążka – wydany latem 2013 r. singiel I Wish z gościnnym udziałem rapera T.I. Ukazująca się wreszcie płyta Sorry I’m Late obok tej piosenki zawiera 10 innych równie melodyjnych numerów napisanych przez twórców przebojów dla takich gwiazd, jak Britney Spears, Katy Perry czy Kelly Clarkson (Max Martin), One Direction i Adam Lambert (Savan Kotecha) czy Ke$ha i Taylor Swift (Shellback). Jeden z utworów na płytę napisała także Beth Ditto, wokalistka grupy Gossip. Aktualnym singlem promującym płytę jest ballada Sirens – z wybuchowym i mocno kontrowersyjnym wideoklipem.

Fani artystki mają już sporo powodów do zadowolenia – wszyscy, którzy przed premierą zamówią album w serwisie iTunes już teraz otrzymają do natychmiastowego pobrania aż 5 piosenek z krążka. Wśród nich znajduje się aktualny singiel Sirens oraz właśnie udostępniony, imprezowy i niegrzeczny kawałek M.F.P.O.T.Y., który posłuchać można tutaj.

Dodajmy, że na kanale VEVO artystki co tydzień pojawiają się filmiki Pieces Of Cher pokazujące kulisy pracy nad płytą – obejrzeć już można 2 z planowanych 4 części.

Tracklista albumu:

1. Just Be Mine
2. Bind Your Love
3. I Wish (feat. T.I.)
4. Sirens
5. Dirty Love
6. Human
7. Sweet Despair
8. Killin’ It
9. Goodnight
10. M.F.P.O.T.Y.
11. Alone With Me

Please enter the url to a YouTube video.