0 razy skomentowano

Arctic Monkeys w Polsce? Wesprzyj akcje!

Dodany przez | 19/08/2013
 

Ekipa polskiego fanpage’u zespołu chce aktywnie tworzyć historię!

Po genialnym tegorocznym występie zespołu na festiwalu Heineken Open’er, który odbił się szerokim echem w polskich i zagranicznych mediach, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć działania zmierzające do ściągnięcia zespołu do Polski na samodzielny koncert. Stawka jest wysoka z uwagi na to,że we wrześniu ukaże się nowa płyta, trasa koncertowa została już częściowo zaplanowana a Arctic Monkeys kręcą się nie tylko po Europie, ale także po Niemczech w listopadzie.

Naszym celem jest pokazanie,że na samodzielny koncert zespołu w naszym kraju oczekuje masa osób, pragniemy wzbudzić zainteresowanie tym faktem rodzimych agencji artystycznych. Podjęliśmy się zadania zgromadzenia wszystkich polskich fanów Arktycznych z różnych for, portali społecznościowych oraz innych niezrzeszonych w jednym miejscu i efekty już są widoczne, jednak potrzebne jest nam wsparcie,żeby dotrzeć do większej liczby osób.

– dowiadujemy się w depeszy wysłanej do naszego medium.

Debiutując na muzycznym rynku, na początku 2006 roku zespół wydał debiutancki album Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not, który stał się najszybciej sprzedawanym debiutanckim albumem w historii brytyjskiego rynku muzycznego. Poniżej kultowe dla nas nagranie z 2005 roku piosenki: I Bet You Look Good on the Dancefloor i słynne słowa Alexa Turnera „Don’t believe the hype” (…) Właśnie o taki hype teraz walczymy, aby Polska przestała być krajem omijanym na trasach koncertowych zespołu. To dopiero początek naszych działań, mamy niesamowitą grupę naładowaną entuzjazmem i wolą walki o marzenia, zrobimy wszystko co w naszej mocy by osiągnąć zamierzony cel.

–  podkreśla Kamila Gołaska, jedna z głównych managerów i administratorów Arctic Monkeys Poland.

W ciągu pięciu dni pomysłodawcom udało się zebrać ponad pół tysiąca głosów poparcia i liczba ta stale rośnie. Nam nie pozostaje nic innego jak poprosić wszystkich naszych czytelników o wsparcie tej akcji, przechodząc na dedykowaną jej stronę wydarzenia: Klik!

Z tego miejsca chcemy również podkreślić, iż jesteśmy gotowi pomóc naświetlać wszelkie muzyczne inicjatywy fanów – więc jeśli takowej jesteś częścią, skontaktuj się z nami!

Odwiedź fanpage Arctic Monkeys PolandKlik!